Марцінків емоційно прокоментував побиття франківського чиновника під час рейду

14.10.2018 00:05
shadow

Як писала “Галка” раніше, 11 вересня біля одного з франкіських барів сталася бійка з потерпілими.

Інцидент стався біля магазину-бару «Діжка пива», у якому проводив перевірку заступник директора департаменту молодіжної політики Назарій Куземка спільно з працівниками Муніципальної варти. Оскільки до робочої групи виконкому з виявлення фактів продажу алкоголю неповнолітнім, надійшла скарга від мешканців будинку про даний магазин-бар. Під час перевірки було виявлено незаконній продаж алкоголю неповнолітнім, та під час складання протоколу на працівників Муніципальної варти, а згодом і на представника Департаменту молоді і спорту МВК Назарія Куземка, накинувся з кулаками власник «Діжки пива».

Ситуацію обговорили під час засідання міського виконавчого комітету.

“Коли приїхали поліціянти, вони говорили з побитим чиновником, який лежав на землі, зверхньо та не викликали йому швидку, а просто поїхали геть, тому прошу викликати даний екіпаж на засідання міської ради та вирішити це питання” , – розповідає про ситуацію депутат на окрузі Сергій Абрам’як.

Міський голова Руслан Марцінків також прокоментував дану ситуацію.

“Ми не дозволимо ображати наших працівників, думаю ми обговоримо це питання на засіданні міської ради, а також на оперативній нараді. По цій адресі треба вжити всі можливі заходи, оскільки до мене неодноразово зверталися мешканці прилеглих будинків”, – коментує мер, інформує “Галка”.

Джерело статті: “http://www.galka.if.ua/martsinkiv-emotsiyno-prokomentuvav-pobittya-frankivskogo-chinovnika-pid-chas-perevirki/”