ХЛОПЦІ В БРУДНИХ КАМУФЛЯЖАХ ЗАЙДУТЬ У ВАШІ КАБІНЕТИ

29.07.2018 14:01
shadow
ХЛОПЦІ В БРУДНИХ КАМУФЛЯЖАХ ЗАЙДУТЬ У ВАШІ КАБІНЕТИ
ХЛОПЦІ В БРУДНИХ КАМУФЛЯЖАХ ЗАЙДУТЬ У ВАШІ КАБІНЕТИ

Чуєш, поки-що-владо?! Громадянин Української Самостійної Соборної Держави звертається до тебе! Чуєш, поки-що-президенте, нібито-верховна-радо, недо-уряде?!

Ми довго мовчали. Більше року. І надіялись. Скрипіли зубами, стискали кулаки від люті і все ж надіялись. А ви в своїй жадобі наживи й гидливості до власного народу подумали, що так буде завжди… І вкрали в нас найдорожче – надію на майбутнє для наших дітей! Навіть не для нас, хоч для дітей!

Ми йшли на озвірілу беркутню й тітушок, ми здихали під градами в котлах, які ви для нас створили, ми бачили, як наші зубожілі сім’ї віддають на фронт останнє, ми щодня ховаємо наших побратимів… А ви брехали! Від першого дня на Майдані брехали! І на цій брехні заїхали у владні кабінети , присвоївши монополію на патріотизм. І цілий рік крали так, що Зеку навіть не снилося! Крали в сиріт, крали в солдатів, обдерли весь нарід з патологічною одержимістю клептомана.

Ви не влада! Ви є РЕЖИМ ВНУТРІШНЬОЇ ОКУПАЦІЇ! І РОЗМОВА НАША БУДЕ КОРОТКА. Скоро хлопці в брудних камуфляжах зайдуть у ваші кабінети. І ви побачите Національну Ідею в дії. Ніхто не зможе вас захистити. І не захоче. А потім буде новий день. І ми знов почнемо будувати майбутнє для своїх нащадків. Без вас. Ти чуєш мене, поки-що- владо?! Чуєш?

banderivets.org.ua