49% жителів Дніпра задоволені роботою губернатора області Валентина Резніченка

24.07.2018 09:30
shadow
Голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко — 49% жителів Дніпра задоволені роботою губернатора області Валентина Резніченка
Голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко
Резніченко до приходу до влади не був чиновником, він з бізнесу, тому всі процеси в обласній адміністрації у нього підпорядковані бізнес-логіці, — політолог


Згідно з опитуванням, проведеним Центром політичного консалтингу у липні цього року, 49% жителів Дніпра задоволені роботою губернатора області Валентина Резніченка.


На думку політолога Олексія Голобуцького, успіхи Резніченка на посаді очільника області і високі оцінки його діяльності з боку жителів регіону пояснюються кількома факторами.


«Резніченко до приходу до влади не був чиновником, він з бізнесу, тому всі процеси в обласній адміністрації у нього підпорядковані бізнес-логіці: знайти проблему і шляхи її вирішення, визначити джерела фінансування, терміни та якісних підрядників. Більш того, він ще намагається отримати з цього прибуток для області», — вважає Голобуцький.


Політолог зазначив, що Дніпропетровська область є лідером з ремонту доріг, причому Резніченко, судячи з деяких заяв членів його команди, готовий навіть капітально ремонтувати дороги, які знаходяться на балансі держагентства «Укравтодор».
ukr_reznichenko_info


Крім того, підкреслює Голобуцький, Дніпропетровська ОДА активно реконструює школи і дитячі сади за сучасними проектами.


Політолог також вважає, що на прикладі Резниченка президент Петро Порошенко демонструє результати ініційованої ним децентралізації влади.


«Порошенко перенаправив фінансові потоки в регіони і призначив правильних людей. Не в кожній області ми бачимо такі результати, але треба визнати, що це працює. Резніченко, підкреслюючи, що він — член команди Порошенка, зумів за три роки при владі жодного разу не потрапити у жоден скандал і дистанціюється від політики, зосередившись на інфраструктурних проектах в області. Втім, по справах губернаторів, в тому числі, люди будуть судити і про президента. Резніченко — велика знахідка для Порошенка при очевидному дефіциті на «лаві запасних», — підсумував Голобуцький.


Нагадаймо, що згідно з рейтингом губернаторів, складеного журналом «Кореспондент», Валентин Резніченко посів друге місце за показниками економічного, фінансового і соціального розвитку регіонів, поступившись лише київському меру Віталію Кличку.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/49-zhiteliv-dnipra-zadovoleni-robotoyu-gubernatora-oblasti-valentina-reznichenka-515021.html”