canadianonlinepharmacycare.com

Понедельник, 26 Июнь 2017 12:37

Muhaylo Serebryakov: "Стандарт Разом проти корупції чого тільки не зробиш..."

Автор
Оцените материал
(0 голосов)
Muhaylo Serebryakov в facebook:

Стандарт Разом проти корупції чого тільки не зробиш заради прогресивних змін правил гри! Останнє постатейне обговорення наших змін до підзаконних актів про спеціальні санкції нагадувало Конклав - доки не піде білий дим

І, схоже, таки пішов після завтердження змін Кабміном корупціонерам буде значно важче безпідставно накладати на бізнес економічні санкції, підчисту зупиняти зовнішньоекономічну діяльність, руйнувати економічні звязки через дрібні правопорушення, відляк ... увати західних інвесторів, нищити під корінь ділову активність.

А головне, якщо все вдасться, навіть застосована санкція не стане для солідних компаній катастрофою. Простий приклад якщо міжнародний холдинг накосячить у фармацевтичному секторі, його парфюмерної складової санкції не торкнуться. Країна перестане стріляти по горобцям з протитанкових ракет.

В зовнішній торгівлі та на валютному ринку це змінить рішуче все, а команді розробників буде забезпечене місце в історії лібералізації вітчизняної економіки.

P.S. Як завжди, на антикорупційному фронті ми не одні. Лібералізацію сфери спеціальних санкцій пліч-о-пліч кують експерти Разом проти корупції , Business Ombudsman Council - Ukraine , Програма USAID Лідерство в економічному врядуванні , Реанімаційний Пакет Реформ - РПР , Реанімаційний пакет реформ Київ - РПР Київ і навіть прогресивні колеги з Міністерство економічного розвитку і торгівлі України та Служба безпеки України .

P.P.S. Так чи інакше, доручення Volodymyr Groysman усунути корупційні ризики в сфері ЗЕД - як ніколи, близьке до виконання. Остаточну крапку в цій історії поставить Уряд, все залежатиме тільки від політичної волі членів Кабміну.

Робота триваєMuhaylo  Serebryakov


Прочитано 247 раз

Login Form