canadianonlinepharmacycare.com

Понедельник, 26 Июнь 2017 12:37

Олег Кулініч: "Коли повертався з Полтави до Зінькова, отримав повідомлення..."

Автор
Оцените материал
(0 голосов)
Олег Кулініч в facebook:

Коли повертався з Полтави до Зінькова, отримав повідомлення від ветерана АТО Михайла Дубини з проханням зустрітись. Я відразу запросив Михайла до себе у громадську приймальню, він розповів мені про свою ініціативу щодо створення Спілки ветеранів АТО Зіньківського району.

Михайло пішов на війну добровольцем і у складі 79-ї десантно-штурмової бригади з Миколаєва побував у багатьох гарячих точках Донецький аеропорт, Маріуполь, Марїнка, Авдіївка, Дебальцеве, Гранітне, кілька т ... очок у Луганській області. Під час виходу з Донецького аеропорту, виносячи поранених, отримав дуже важке поранення стопи, після якого йому вже зробили десятки операцій.

Зараз же, незважаючи на власні проблеми, Михайло намагається допомагати іншим учасникам АТО із Зіньківщини. Готує документи для реєстрації Спілки ветеранів АТО Зіньківського району. Приміщення вже надала міська рада, місцеві бізнесмени допомогли з оргтехнікою та канцелярією. Я також не залишився в стороні і передав Спілці ветеранів АТО ксерокс, який їй був потрібен.

У планах Михайла Дубини допомога учасникам АТО при вирішенні юридичних, земельних, квартирних питань, проблем з лікуванням та реабілітацією. Перш за все, після реєстрації Спілки ветеранів Михайло хоче зробити картотеку усіх учасників АТО із Зіньківщини, щоб розуміти ситуацію по кожному з них і мати вичерпну інформацію. Каже, що загалом на Зіньківщині наразі близько 300 ветеранів АТО, з багатьма з яких він вже познайомився і обмінявся контактами.

Михайло стверджує, що раз не побоявся бути в найбільш гарячих точках АТО, то тим більше не побоїться перепон і труднощів, які його чекатимуть зараз. Бажаю Михайлу успіхів у його дуже потрібному починанні, і по можливості надаватиму новоствореній Спілці ветеранів АТО Зіньківщини всіляку підтримку.Олег Кулініч
Олег Кулініч


Прочитано 102 раз

Login Form