Зеленський дав пораду главам чотирьох західних митниць

06.07.2019 14:44
shadow
Зеленський дав пораду главам чотирьох західних митниць
Я раджу вам звільнитися. Краще це зробити уже з понеділка, — Зеленський


Президент Володимир Зеленський порадив написати заяви на звільнення керівникам Закарпатської, Львівської, Волинської та Чернівецької митниць ДФС.


Про це він заявив у суботу в Ужгороді під час наради з питань облаштування прикордонної, митної та дорожньої інфраструктури, що відбулася в рамках його робочої поїздки на Закарпаття, де він представив нового голову ОДА Ігоря Бондаренка.


«Я раджу вам звільнитися. Краще це зробити уже з понеділка», — сказав Зеленський, звертаючись до керівників цих чотирьох митниць.


При цьому керівники Волинської і Закарпатської митниць ДФС не були присутні на нараді. Як пояснили їх заступники, керівник Волинської митниці перебуває на лікарняному, а Закарпатської — у відпустці.


Зеленський звернувся до їх заступників негайно зв’язатися зі своїми керівниками, що відсутні на нараді, і поінформувати про ініціативи президента.


Чернівецьку митницю ДФС нині очолює Микола Салагор, Закарпатську — Станіслав Балуєв, Львівську — Левко Прокіпчук, а Волинську — Віктор Кривіцький.


Разом з президентом на нараді були присутні також т.в.о. голови СБУ Іван Баканов, голова Офісу президента Андрій Богдан, перший заступник голови Офісу президента Сергій Трофімов, заступники голови ОПУ Андрій Гончарук і Руслан Рябошапка, помічники президента Сергій Шефір і Андрій Єрмак, новий голова Державної митної служби Максим Нефьодов, в.о. голови ДФС Олександр Власов.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/country/society/zelenskiy-dav-poradu-glavam-chotiroh-zahidnih-mitnic-607726.html”