Топ-менеджер космічної галузі Росії з-за кордону надіслав заяву про своє звільнення

15.05.2019 12:29
shadow
НДІ КП є провідним підприємством "Роскосмосу" з контролю радіоелектронної апаратури космічних апаратів до іонізувальних випромінювань космічного простору

Генеральний директор російського Науково-дослідного інституту космічного приладобудування (НДІ КП) Юрій Яскін надіслав поштою заяву про своє звільнення, повідомила 15 травня газета "Коммерсантъ".

Співрозмовники розповіли, що Яскін під приводом відрядження поїхав у квітні в одну з країн Європи, звідки надіслав у Росію заяву про звільнення за власним бажанням, а після того його помітили в Греції.

Він виїхав на тлі початку роботи на підприємстві служби внутрішнього аудиту "Роскосмосу".

"Коммерсантъ" зазначає, що 13 травня колективу НДІ КП відрекомендували нового керівника: ним став вихідець із космічної галузі Олексій Куртц. Джерело газети в правоохоронних органах розповіло, що у квітні Яскін одержав дозвіл на відрядження в європейську країну, але після закінчення терміну відрядження в Росію не повернувся.

Видання підкреслює, що перевірку щодо Яскіна тепер проведе центральний апарат ФСБ.

У прес-службі "Роскосмосу" підтвердили ТАСС звільнення Яскіна, а також те, що він передав заяву про звільнення з-за кордону.

У "Роскосмосі" також зазначили, що перевірки на підприємстві проводили до звільнення Яскіна, а після цього їх продовжать.

ТАСС додає, що НДІ КП є провідним підприємством "Роскосмосу" з контролю і забезпечення стійкості електронної компонентної бази і радіоелектронної апаратури космічних апаратів до іонізувальних випромінювань космічного простору. Підприємство було створено у 1985 році.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/-top-menedzher-kosmichnoji-galuzi-rosiji-z-za-kordonu-nadislav-zajavu-pro-svoje-zvilnennja-964374.html”