Американка майже 40 років пролежала непритомною

Американка майже 40 років пролежала непритомною
11.02.2019 08:16
shadow

Американка почти 40 лет пролежала в обморокеУ 2019 році жінку здивувало багато.

Менеджер Кім Харріс з міста Деникола у США майже 40 років життя пролежала непритомна.

У фатальний день Кім відвідувала групу з вивчення Біблії в католицькій церкві. А коли вийшла з будівлі, їй раптово стало погано. Жінка відчула сильний головний біль, і перед її очима все попливло. Вона зателефонувала чоловікові, він заборонив їй сідати за кермо і сказав, щоб дружина попросила подругу відвезти її в лікарню.

Але Кім там же зомліла. А коли прокинулася, пам’ять перенесла її майже на 40 років назад, в часи випускних іспитів. І жінка думала, що тільки що вийшла зі школи в останній день, щоб піти додому. Опинившись у лікарні, американка не впізнавала нікого зі своїх родичів.

“Я йшла зі школи і прямувала до своєї машини, тільки що здавши випускні іспити. Медсестра запитала мене: “Ви знаєте, який зараз рік?” Я сказав: “Так, мем, зараз 1980-ї””

Чоловік, діти та онуки стали їй чужими людьми. Крім того, Кім, яка відчувала себе на 18, все чекала, коли до неї прийдуть батьки. І їй довелося заново переживати їх смерть. Медики не змогли поставити жінці точний діагноз, припускаючи, що в неї синдром транзиторної глобальної амнезії. За словами лікарів, ймовірність того, що спогади до неї повернуться, дуже мала.

“Я відчувала себе розгубленою і все чекала, коли прийдуть мої мама і тато. Я не знала, хто такий Дональд Трамп, Барак Обама або Білл Клінтон”

Кім зізналася, що її шокували багато речей. Починаючи з її відображення в дзеркалі і закінчуючи чудесами сучасної техніки. У світі комп’ютерів і мобільних їй всьому доводиться вчитися заново. Також заново жінка “знайомиться” з близькими людьми, які всіляко намагаються її підтримувати і сподіваються на краще.


Джерело статті: “http://povin.com.ua/171335-11-02.html”